در اردوی آمادگی استارتاپ ویکند اصفهان- دانشگاه صنعتی اصفهان سخنرانی خواهم داشت.

توسط: مهدی ناصری

روز سه‌شنبه ۵ خرداد ۹۳ برای ارائه کارگاهی در مورد بوم مدل کسب و کار دعوت شده‌ام. این کارگاه کوتاه در کنار کارگاه‌هایی با موضوعات مرتبط با کارآفرینی برای ایجاد آمادگی حضور در استارتاپ ویکند طراحی شده و در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار خواهد شد.

جزئیات این برنامه را در ادامه می‌توانید ببینید:

محسن فرهمند، رسول نادیپور ، علی غوثی و محمدکرمانی برگزار کننده رویداد استارتاپ ویکند اصفهان – دانشگاه صنعتی اصفهان هستند. این رویداد که توسط یک بنیاد جهانی که تحت حمایت گوگل راه اندازی شده تا افراد در سرتاسر جهان ۵۴ ساعته به صورت عملی راه اندازی استارتاپ را تجربه کنند. شعار استارتاپ ویکند ” بدون سخنرانی، فقط عمل ” است. استاتاپ ویکند یک شبکه جهانی از کارآفرینان و افرادی پیشروست که هدفشان الهام بخشی آموزش و توانمند کرن افراد تیم ها و کامیونیتی هاست. بیایید ، ایده هاتونو بگید، تیم تشکیل بدید و استاتاپتون رو تشکیل بدهید. به وبسایت ایرانی استارتاپ ویکند سر بزنید.  در ایران استارتاپ ویکند با حمایت کانون کارآفرینی ایران و مرکز شتابدهی فناوری برگزار می شود.
در طول برگزاری خود رویداد استارتاپ ویکند، مربی های با تجربه استارتاپی طی ۵۴ ساعت در اختیار شما هستند تا هرچه می تونید از اونها استفاده کنید. ولی معمولاً شرکت کنندهها فرصت یادگیری ابزار اولیه کارآفرینی استارتاپی رو ندارند. بنابراین یک یا چند پیش رویداد آموزشی برای آشنایی اونها قبل از برگزاری یک استاتاپ ویکند برگزار میشه.
قبل از برگزاری استارتاپ ویکند می خواهیم یک برنامه ی نصف روزه برای آشنایی شما با مفاهیم اولیه ی کارآفرینی از طریق استارتاپ برگزار کنیم و طی چند برنامه به شما را برای رقابت در استارتاپ ویکند و استفاده ی حداکثری از توان و تجربه ی مربی ها در آن ۵۴ ساعت آماده کنیم.در برگزاری این رویدادمدیریت نوآوری و تجاری سازی (مرکز کارآفرینی) دانشگاه، انجمن های علمی و پژوهشکده شهید اعتباری کمک می کنند.

 برنامه رویداد

در پیش رویداد فردا دوستان خوبی که همه هم کارآفرینند هم دانش کافی دارند برنامه های نیم ساعته ای را برای شما اجرا می کنند. این برنامه ها شامل موارد زیر است:

  1.  سپهر اسدیان  برای ما در مورد ایده پردازی صحبت خواهد کرد.
  2. مهدی ناصری در مورد بوم مدل کسب و کار صحبت خواهد کرد و بوم ارزیابی ارزش  معرفی می شود.
  3. محمد زاهدی در مورد روش استارتاپ ناب (MVP و چرخه ساخت-اندازی گیری-یادگیری) صحبت خواهد کرد.
  4. رضا بهرامی  در مورد نحوه ی ارائه ایده ها برامون صحبت خواهد کرد.
  5. مهدی نیازی منش در مورد استارتاپ و استارتاپ ویکند برامون صحبت خواهد کرد.
  6. عزیزالله بنی هاشمی  در مورد کار تیمی برامون صحبت خواهد کرد.
  7. مسیح کریمیان در مورد توسعه مشتری برامون صحبت خواهد کرد.

اگر جای شما بودم یک بار به لینک مطالب سر می زدم.

تمام تلاشمون رو کردیم تا فردا برنامه ی خوبی باشه. و تمام تلاشمون رو می کنیم کارگاه های مفصل تری قبل از برگزاری استارتاپ ویکند برگزار کنیم.

خیلی خیلی خوشحالیم که سه شنبه میایم دانشگاه  و با شما یک رویداد  برای ترویج کارآفرینی برگزار می کنیم.